İltimas Özel İstihdam Hizmetleri İnsan Kaynakları Danışmanlığı L.T.D Ş.T. İ. sektörünün önde gelen isimlerinden biri olarak seviyeli müşteri hizmetleriyle, eleman alımından anlayan, bu işte yıllardır tecrübesi olan profesyonel kadrosuyla güvenli hizmet vermektedir. Eleman isteğinde bulunan işverenlerin isteklerine ,uygun elemanlar ,iş isteyen elemanların isteklerine uygun işler buluyoruz.

İşe yerleştirilen elemanlardan herhangi bir ücret alınmamaktadır veya maddi menfaat sağlanmamaktadır.Ailelerin istedikleri uygun vasıftaki elemanları aile ile birlikte karşılıklı görüştürdükten sonra her iki taraf da anlaştıkları takdirde sözleşme yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti şirketimizin ana ilkelerinden birisidir. Bir sorun olduğu takdirde her iki taraf dinlenerek çözümleme yoluna gidilir. çözüm bulamıyorsak işverene eleman değişikliği yapıyoruz. Elemana da yeni iş temin ediyoruz. Şirketlerin insan kaynakları taleplerini ,her branşdan personel ihtiyaçlarını özel çalışma ile karşılıyoruz.

Eğer bir bakıcılık hizmetine ihtiyacınız varsa olmanız gereken yerdesiniz.  firmamız, şimdiye kadar yüzlerce kişiye ve kuruma bakıcılık hizmeti sağlamış ve sağlamış olduğu bu hizmetlerin hepsinden tam not almıştır. Bunun sebebi ise, şimdiye kadar yaptığımız her işin üstesinden gelmemize yardımcı olan uzman, eğitimli ve deneyimli kadromuzdur.

İnsan doğanın temel döngüsü içerisinde yaşamını sürdürürken bazı noktalarda profesyonel desteğe ihtiyaç duyabilir. Bu gayet olağan bir durumdur. Bunun farkında olarak, hastalarınıza, yaşlılarınıza, çocuklarınıza ya da bebeklerinize yaklaşırken profesyonel kimliği ile işinin en iyisini yapan ve samimiyeti ve güler yüzü ile sizin mutluluğunuz için çabalayan bir ekiple birlikte çalışıyoruz.